Op het veld van Almere hadden we de beschikking over een stukje grasland, waar we lekker konden starten. De boer gedoogde het, want er werd op een nette manier gebruik gemaakt van het veld.
Afgelopen zaterdag kwam de boer naar mij toe met de mededeling, dat ie geen toestemming meer gaf om van dat grasgedeelte te vliegen. Er zijn piloten gekomen die met hun auto het gras op gereden zijn om hun spullen uit te laden en hebben daarbij het gras beschadigd. Waarom je daar uberhaupt met je auto het gras op wil is mij een raadsel, want de weg ligt op 5 meter van het veld.
Het interresseert mij helemaals niets wie het gedaan heeft, wel wil ik de persoon of personen die dit gedaan hebben, heel hartelijk danken voor het om zeep helpen van een een mooie locatie.
|