XXX schreef:
Het is bekend: Gezellig diep in de polder met een groepje laag boven het veld rondjes draaien. Slalom vliegen tussen de hooibalen. Tijdens een navigatievlucht tussentijds op de grond een sanitaire stop maken. Of nog erger, het nicotine peil van het lichaam op een aanvaardbaar bevredigend niveau terugbrengen. Als men de weg kwijt is van dichtbij de richtingsborden raadplegen en voorsorteervakken volgen.
Pim. worden wij straks ook in de boeien geslagen. we vliegen laag over 1 vierkante kilometer polderland. waar geen woning-mens te bekennen. en kerstmaaltijden die niet rondlopen. kortom ik weet echt 100% zeker. dat niemand van ons last heeft.
ik weet zeker. als je gewoon op 300mtr hoogte over de bebouwing heen vliegt. dat wel ergernissen oplevert onder de mensen. en nogmaals wat wij doen. absoluut niet met

...
Ik ben benieuwd welke kant dit op gaat,
Gr Evers
